Obietnice producenta: Maskara podkręcająca i unosząca rzęsy.
Tusz posiada silikonową szczoteczkę. Nabiera odpowiednią ilość tuszu.
Przyzwyczajona jestem do używania zalotki, jednak przy tym tuszu spokojnie można z niej zrezygnować- naprawdę da się nim podkręcić rzęsy.To jest to co lubię! Tusz wydłuża, delikatnie pogrubia, unosi rzęsy. Mógłby bardziej rozdzielać, da się to osiągnąć jeśli mamy na makijaż trochę więcej czasu, na szybko ciężej. Tusz nie osypuje się nawet po kilkunastu godzinach. Czego nie lubię? Łatwo sobie nim ubrudzić powiekę... No i jednak opakowanie tez do mnie nie przemawia, jest dla mnie trochę tandetne, ale nie wpływa to przecież na jakość kosmetyku. Nie jest to tusz na wieczorne wyjścia, ale na co dzień taki efekt mnie zadowala, może nie ma spektakularnego efektu sztucznych rzęs, ale jakoś tak ładnie otwiera oko.
![]() |
| Bez tuszu |
![]() |
| 1 warstwa |
![]() |
| 3 warstwy |
![]() |
| Podkręcenie |
Jednym opakowaniem malowałam się 5 tygodni, myślę, że jak na tusz za tę cenę to świetny wynik.
Używałyście tuszy do rzęs tej firmy? Macie swojego faworyta wśród tanich maskar?:)




Ja go nie miałam :)
OdpowiedzUsuńMoże spróbuję jak skończę ulubiony różowy :) masz porównanie?
OdpowiedzUsuńróżowy moim zdaniem bardziej rozdziela rzęsy, u mnei nadawał im takiej jakby objętości. Ale nie podkręcał i nie otwierał tak łądnie oka jak ten :)
UsuńJeszcze nie miałam...jakoś nie przepadam za tą marką ;)
OdpowiedzUsuń